O firmie NEST4YOU

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Chcesz kupić dom, mieszkanie, działkę, lokal lub obiekt? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? DOBRZE TRAFIŁEŚ! Z naszym biurem możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. Prześlij do nas swoje preferencje dotyczące poszukiwanej nieruchomości, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

O NAS

Nasza firma specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Z nami masz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona SZYBKO, PROFESJONALNIE i BEZPIECZNIE.

Biuro Nieruchomości "NEST4YOU"  jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Nasza Pasja do wykonywania zawodu Pośrednika, merytoryczne podejście, obecność na rynku nieruchomości i zdobyte doświadczenie w branży daje naszym Klientom gwarancję pełnego profesjonalizmu świadczonych przez biuro usług. Wszyscy nasi Pracownicy posiadają Państwową Licencję Zawodową, a firma posiada aktualne ubezpieczenie OC. Korzystamy z nowoczesnego programu dla pośredników nieruchomości i deweloperów - IMO, dzięki któremu mamy dostęp do ogólnopolskiego systemu wymiany ofert nieruchomości otwartych i na wyłączność. W naszej działalności kierujemy się zasadami etyki zawodowej i przestrzeganiem standardów zawodowych ustalonych przez  Polską Federację Rynku Nieruchomości.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY.
ZESPÓŁ BIURA NIERUCHOMOŚCI NEST4YOU