Usługi

USŁUGI NEST4YOU

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI – Czynność polegająca na kojarzeniu Stron oraz podejmowaniu działań zmierzających do zawarcia transakcji. Dotyczy zarówno osób indywidualnych oraz firm, a więc gruntów pod inwestycje a także sprzedaży inwestycji developerskich.

SPOTKANIE I OKREŚLENIE POTRZEB - Badamy i określamy Twoje potrzeby, wspólnie ustalamy zasady współpracy, oraz wyznaczamy szacowany czas na sprzedaż lub znalezienie określonej nieruchomości do zakupu.

WYCENA NIERUCHOMOŚCI – Pomagamy naszym Klientom właściwie oszacować cenę nieruchomości, opierając się o znajomość rynku. Nasi partnerzy pomogą również wykonać operat szacunkowy, czyli szczegółową analizę wartości Twojej nieruchomości.

HOME STAGING – Jest to fachowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Profesjonalna sesja zdjęciowa oraz atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma pokreślić jego charakter i zaciekawiać jak największą liczbę zainteresowanych. Przyspiesza to sprzedaż lub wynajem z możliwie najwyższym zyskiem.

MARKETING OFERTY - W pierwszej kolejności zaprezentujemy Twoją nieruchomości naszym zainteresowanym klientom, którzy codziennie się do nas zgłaszają, dodatkowo przeprowadzimy szeroki marketing na portalach internetowych, w social mediach. dodatkowo organizujemy dni otwarte, które zawsze wzbudzają największe zainteresowanie ofertą.

PREZENTACJE OFERTY - Prezentacje prowadzimy w terminach dogodnych dla klientów zainteresowanych przez 7-dni w tygodniu.

OBSŁUGA KREDYTOWA – Nasi partnerzy są ekspertami z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Kredytowanie obejmuje transakcje: hipoteczne, inwestycyjne oraz gotówkowe. Dzięki współpracy możliwe jest uzyskanie kredytu na atrakcyjnych warunkach.

FINALIZACJA OFERTY - Pomagamy w  negocjacjach cenowych, wspieramy w przygotowaniu dokumentów i organizujemy podpisanie umowy u notariusza.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.